Platba příspěvků

publikováno 13.11.2017 (aktualizováno 30.11.2017)

Platbu příspěvků 500 Kč měsíčně posílejte prosím na číslo účtu: 43-6814180247/0100, variabilní symbol: 431 vždy do 25. daného měsíce. Do poznámky napište celé jméno dítěte.

Osobní profil Oskar | 30.11.2017 10:52
Dobry den, mrzi nas to, ale Oskar bude prave 9.12. na vylete mimo Prahu.
Na vsetkom ostatnom sa vsak rad zucastni, a prispeje!

Zdravi, Viktor Szabo
Osobní profil frantisek11 | 30.11.2017 7:37
Pěkný den.
Ten víkend je asi dobrý nápad. Pojďme se tedy dohodnout na sobotě 9.12.
Kdo se tedy prosím hlásí jako čert, mikuláš a anděl ? Prosímí závazně. A také prosím závazně přihlášení do tréningu, udělám podle toho dárky aby bylo pro všechny co přijdou :-). Počítám s cenou balíčku do 100 Kč.
Josef Homolka
Osobní profil Monika | 29.11.2017 22:05
Dobry vecer,

a co udelat Mikulase az o vikendu 9.12.?
Vetsinou o vikendu muze prijit vic rodicu i deti.

Jaky rozpocet na hrace / balicek si rodice predstavuji? cca 100kc? Vice? Mene?

Mozna by se ve spolupraci s pany trenery dal vymyslet tento Mikulasky special trenink jako soutezeni druzstev v ruznych dovednostech hrave (rozvoj rychlosti, obratnosti a sily, prace s hranami) - priklad soutez druzstev v rychlych startech - naskoceni do pneu a vyskoceni, nebo tlaceni pneu pres hriste, gym ball ..atd atd.. pan trener jiste zna spoustu skvelych her i na praci s hranami ... Mikulas a cert by mohli pak odmenovat za dovednosti

Co se tyka kostymu a obsazeni - i zde by se asi jednoduseji pujcovaly kostymy na 9.12. Je tez potreba pocitat s pujcovnym kostymu a tedy prispevkem (pokud nekdo z rodicu nema kostymy doma).

Rada pomuzu s cimkoli, ale i za mne je 7.12. morbidne rychle A ani v ten konkretni den se nemohu dostavit.

Dale by mozna klub rad vyuzil tuto prilezitost a fotky pouzil na hlavnim webu pro naborove ucely - tj nalakat deti z nizsich rocniku

Prijemny vecer
Osobní profil Attila | 29.11.2017 20:12
Dobry den Franto,dekujeme za pohosteni na zapase, dobry napad a jsem pro. Za Mikulase tez dekujeme !!! Balicky pripravis,nemam se postarat treba o ovoce? Kazdopadne se finance podilime. Bohuzel budu v praci,za Andela ci certa jit nemohu. Zeptam se dal. Moniko dekujeme za otevreni diskuze, jsem pro,aby deti meli obleceni. Hezky vecer.
Osobní profil frantisek11 | 29.11.2017 18:42
Dobrý den. Moniko a Petře, není zač. Ta svačina byla od nás samozřejmostí,bývá to tak v týmech, a doufám, že se to ujme i u nás. Pro mne osobně to byla hodina práce a rád to pro kluky udělám. Mrzí mě jen, že chybí organizace ze strany vedoucího týmu. Pokud to nechce dělat domluvme se a určitě někdo, kdo by organizaci týmu dělal rád a hlavně na to měl čas, se najde. Ale nyní hlavně k tématu Mikuláš. Plánuje se něco pro kluky, kluby to většinou pro ně organizují, tedy rodiče jednotlivých týmů. Kluci mají 6.12 tréning, pojďme to pro ně zorganizovat. Malé dárky pro kluky připravím a pak se na to následně mohou vybrat peníze. Anděla by mohla udělat manželka (navrhla mi to) ale schází Čert a Mikuláš. Je někdo schopen nějakého sehnat, nebo se za něj převléci ?? Prosím skuste se zamyslet. P.S. Manželka říká, že lepší by byl nějaký mladší a hubenější anděl, takže i ten by se mohl najít
Osobní profil kovarik8 | 28.11.2017 15:51
Moniko,
díky za příspěvek, přesně to jsme potřebovali, rozproudit tu (nebo i jinde) nějakou diskuzi.
Taky bych rád poděkoval za svačinu na zápas, můžeme se v tom střídat, aby to bylo fair.
Prosím o rodiče z hokejového prostředí, aby zde uvedli, co je běžné a jak to chodí, aby i ostatní mohli přispět.
Stejně tak, pokud budete mít někdo i další nápady, tak bychom měli vytvořit prostředí pro jejich šíření.
Počítám, že společně oblečení se bude všem dětem líbit a posílí jejich pocit, že patří do jedné party.
Za sebe můžu říct, že rád pomůžu cokoli zařídit. Asi není správné, aby vše zajišťoval jen vedoucí družstva a ostatní se vezli a čekali. Pojďme si říci, co je potřeba udělat a nějak se o ty činnosti podělit.
Petr Kovařík
Osobní profil Monika | 27.11.2017 12:45
Dobry den,
rada bych podekovala rodicum Frantiska Homoly za svacinu pro deti behem vcerejsiho zapasu! Myslim, ze vsechny deti s chuti neco zobly!

Dale bych se rada zeptala na nasledujici:
1. je mozne objednat detem klubove obleceni?
- koho oslovit?
- jake jsou moznosti? (myslim,ze kulich a napriklad softbunda by se ted detem hodily, na jare pridat teplakovky a tricka? - Kdo to prosim resi? Resi se ve spolupraci s vyssimi rocniky? (objemove slevy, standartizovane obleceni - pantonky , umisteni log, overeni/nasmlouvani dodavatele?
-Existuje rodicovsky bazar? Tj na klubove obleceni i vystroj? Obcas vyssi rocniky proste prilis rychle vyrostou.

2. Kam se prosim umistuji fotky? Mam par hezkych fotek deti ze vcerejsiho turnaje a verim, ze i ostatni rodice a radi by sdileli a nasli svoje ditka.

Vcerejsi skupinove foto ma urcite tez nekdo z rodicu hezci nez vetsina z nas z mobilnich tf.
-sem na stranky? externi uloziste (napr. rajce?), FB profil - zde ale ztratime kvalitu fotek?
3. Bude se detem porizovat maskot na zapasy? Deti to maji rady a sceluje to kolektiv. Predpokladam, ze by to mel byt lev (viz znak a maskot chodici) - kdo prosim schvaluje na co lze umistit znak? Rodice, stali byste o takove aktivity?
Omlouvam se za dlouhy prispevek, ale na turnaji se projevilo,ze si podobne otazky si kladou i ostatni rodice.
Velmi dekuji za odpoved
Preji vsem hezky tyden
Monika (& Dominik)
Osobní profil pišta | 22.09.2017 7:24
Dobrý den.Členské příspěvky a Dominika Maňase jsem posílal z účtu 18.9.2017.
Děkuji.Vajda

« 04 / 2024 »