K dotazům a návrhům rodičů

publikováno 29.11.2017

Pěkný den,

kdo chce individuálně nebo po domluvě s dalšími rodiči připravit dětem pochutiny na zápas, samozřejmě může. To však není potřeba organizovat ze strany vedení. Nabídnutí nějaké dobroty jako např. domácí buchty je chválihodná činnost.

Zajištění čertů, andělů či Mikulášů je individuální aktivita, stejně jako správný výběr figuranta do příslušného kostýmu. Pokud to nebude zasahovat do času tréninku, tak to jistě nikomu vadit nebude. Za dobrovolné radosti dětem ale jistě nikdo z nás nechce vybírat peníze, nebo z toho dělat organizovanou systémovou službu. Vybírat peníze je prioritně potřeba za příspěvky a časomíru.

Fotky mohu omezeně do systému vložit, ale pouze v kvalitě do 500 kB. Pokud dáte na stránky váš vlastní odkaz, tak ho bude mít každý k dispozici.

Společné oblečení je samozřejmě možné. Mohu založit článek na toto téma, kde se přihlásí ti, kdo by měli zájem. Ti si pak také vymyslí návrh a já jej nechám schválit na marketingu Slavie. Poté si ho můžou dát zájemci společně nechat vyrobit.

Vedoucí týmu.