Originál kolekce na Zoot.cz

Úvod » Soustředění 2019

Letní soustředění 2019

publikováno 26.02.2019 (aktualizováno 28.02.2019)

Petr Kovařík a Pavel Gaubmann připravili letošní soustředění viz níže. Na příští schůzce se stanoví zodpovědná osoba, která na sebe vezme povinnosti organizátora. - Nejedná se o oficiální akci klubu ale aktivitu rodičů.

Soustředění hokejového oddílu HC Slavia Praha, ročník 2011

Místo: Boskovice, Okres Blansko

Termín: 18.8.-23.8.2019, případně je možné po dohodě prodloužit o jeden den před i po (zatím rezervováno ubytování od 17.8.-24.8.2019).

Doprava: Vlastní, případně po dohodě rodičů společná

Ubytování: Pro kluky je zajištěno v 6-lůžkových chatkách v blízkosti zimáku za cenu 100,- Kč/den.

Rodiče mohou přespat v přilehlém kempu, případně pokud budou volná místa v chatkách (kapacita je 30 míst). Město nabízí i další alternativy ubytování.

Stravování: Zajištěno dovozem – plná penze (5 jídel denně) za cenu 280,- Kč/den

Tréninky: Plán hokejových tréninků sestaví hlavní trenér, současně se s ním domluvíme na doplňkových aktivitách, které budou zajišťovány ze strany rodičů.

V rámci 5-denního soustředění počítáme se 7 hodinovými tréninky na ledě.

V jednom areálu jsou dále fotbalové travnaté hřiště, tenisové kurty, hřiště s umělým povrchem, beachvolejbalové hřiště a venkovní bazén, dále počítáme, že si všichni vezmou kola a vyrazíme společně na výlet.

Okolní aktivity: Boskovice je menší zajímavé městečko - zámek, židovská čtvrť, zřícenina hradu. V okolí je spousta lesů.  

Cena: Modelová kalkulace na 15 kluků zahrnující ubytování, stravování, led a cca 200,- Kč na vstupy, zmrzliny apod. vychází na cca 3.200,- Kč/os.

Přihláška

Kemp ceny

Kenp info

Komentáře

Přispívat do diskuze mohou jen přihlášení uživatelé.

Osobní profil Matej | 04.03.2019 20:25
Rodičovský pobyt nejen s hokejem


Dobrý den všem,

moc si vážím vaší volby, kde jste si mě odhlasovali za osobu, která bude komunikovat s rodiči ohledně letního kempu nejen s hokejem. Letní pobyt organizuji společně s Petrem Kovaříkem, který místo zarezervoval, našel a myslím si, že se proto můžete obrátit s dotazy i na Petra.

Základní informace ke kempu jsou na internetových stránkách našeho ročníku 2011. Rád bych Vás však nad rámec toho upozornil na pár věcí, které se budou týkat našeho pobytu v Boskovicích.

Vzhledem k tomu, že některé děti potřebují individuální přístup, zvažte, zda je vhodné, aby jeli na kemp samostatně, viz. např. agresivní chování některých dětí i po včerejší schůzce s hlavním trenérem, potravinové alergie, neplavci aj. Budeme se snažit o všechny děti obdobně jako vloni postarat, ale současně bychom se rádi vyvarovali, některých krizových situací.

Z naší svobodné vůle jsme se s dalšími rodiči domluvili, že bychom si rádi uspořádali letní pobyt s našimi dětmi s hokejem a ostatními doplňkovými sporty (např. fotbal, plavání, volejbal, kolo aj.), a kde bychom se více seznámili a poznali i ostatní rodiče a jejich děti. (pozn. do 5. třídy na HC Slavia si vše rodiče organizují sami).

Upřednostňujeme účast, alespoň jednoho z rodičů nebo jiného zákonného zástupce dítěte. V případě, že nemůže nikdo ze zmíněných osob jet, je potřeba se domluvit s některým z rodičů, který na pobyt pojede a domluvit se přímo s ním, kdo se o dítě postará a dohlédne na ně.

Děláme to hlavně pro naše děti, proto je cena 3.500,-Kč, kdy nemusíme platit pojištění, zdravotníka, trenéry, atd.

Pokud nemůžete jet s námi nebo nechcete, můžete například využít soukromý hokejový kemp, který vede trenér HC Slavia pan Ladislav Slížek.

Na náš pobyt přislíbili účast "trenéři":
Hokej - Hertl, Gaubmann, Kovařík (s itinerářem od hl. trenéra Adama – jeho účast na kempu zatím není potvzena)
Suchá příprava
Americký fotbal - Robert Lukáč
Kola - Kovařík, Gaubmann
Fotbal - Hertl, Gaubmann, Kovařík
V areálu je možnost využít také tenis, plavání, volejbal a jiné sporty.

Co se týče zdravotní péče - Lucie Hertlová, Anna Gaubmannová.
Lékárnu bychom chtěli použít z loňského roku (z Telče), samozřejmě že obnovíme a zkontrolujeme expiraci léků.

Termín přihlášky do 31. 3. 2019
Nahlášení rodičů, dětí - viz tabulka na stránkách HC Slavia.
Prosím rodiče, kteří se budou účastnit a budou se chtít podílet na přípravě programu pro děti, aby mi napsali s čím by chtěli pomoci.

Platby prosím zasílejte na účet u Fio Banky, č. účtu: 2100842714/2010 do 31. 5. 2019, jako variabilní symbol uveďte 1908, do zprávy pro příjemce uveďte: Slavia a celé jméno dítěte.
Po ukončení akce bude připravené vyúčtování, případný přeplatek Vám vrátím.
Cena 3500,- Kč , která je kalkulována pro 15 dětí.

Navrhuji schůzku přihlášených rodin na první týden v dubnu, po tréninku (přesný termín ještě napíšu).
Udělal jsem skupinu na WhatsApp, hokej Boskovice, kde budu postupně přidávat přihlášené účastníky a tam budeme domlouvat vše potřebné, tam mi prosím napište na čem byste se chtěli podílet.

Kontakty
Pavel Gaubmann
pavelgaubmann@centrum.cz
602 322 017

Petr Kovařik
kovarik8@seznam.cz
737 258 087
Osobní profil frantisek11 | 04.03.2019 8:48
Pěkný den. Organizátoři prosí o přihlášky do 30.3 z důvodu rezervace ubytování. Děkujeme

Aktualita

Zápis z týmové schůze
Zápis z týmové schůze 1.11.2019 1) Tréninky a zápasy Týmové tréninky i nadále zůstávají prioritou. Na základě docházky bude hlavní trenér určovat ...

Kalendář akcí

« 11 / 2019 »
Po Út St Čt So Ne
     1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 1415 1617
18 19 20 21 2223 24
25 2627 2829 30 
Nejbližší akce
Nejlevnější povinné ručení


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Astratex.cz - Svůdné spodní prádlo nejen pro vášnivé večery