Úvod » Naše sportovní desatero

Sešívané sportovní desatero

publikováno 23.08.2019

SEŠÍVANÉ SPORTOVNÍ DESATERO (TÉTÉČKA)

Sešívané desatero neboli sportovní desatero Toma Talenta není seřazeno podle důležitosti. Neznamená to, že Tétéčko 1 je důležitější než Tétéčko 10. Všech deset Tétéček má svou hodnotu. V daný okamžik může být jedno víc vidět než to druhé, ale celkově je všech deset Tétéček jako jeden sehraný tým. Důležité je se podle TÉTÉČEK řídit. Budeš tak lepší sportovec/člověk a všichni si tě budou vážit!

TT1
ODHODLÁNÍ
Když máš chuť sportovat nebo se hýbat, tak neváhej a jdi do toho. Počáteční nezdar tě nesmí odradit. Odhodlání je půlka úspěchu a tvého osobního vítězství.

TT2
CÍL
Nikdy si nedávej nesplnitelné cíle. Nezáleží, jak velký cíl je. I řada malých, ale reálných a postupných cílů tě dovede k tvému velkému sportovnímu vítězství.

TT3
TRÉNINK
Trénuj poctivě. Pouze pravidelný trénink tě dovede k vysněnému cíli. I když se ti někdy nechce jít trénovat nebo se ti nedaří, tak makej dál a mysli na svůj cíl. Bez tréninku to zkrátka nejde. Nikdy o sobě nepochybuj, protože ty na to máš.

TT4
VŠESTRANNOST
I když jsi dobrý v jednom sportu, tak nezapomínej na další sportovní aktivity. Všestrannost ti může pomoci předcházet zraněním a bude rozvíjet tvou pohybovou mysl.

TT5
SPOLUPRÁCE
Týmovost je základem každého kolektivního sportu. Každý hráč hraje pro svůj tým a všichni společně za jeden tým. Bez spolupráce to prostě nejde.

TT6
CHYTROST
Hraj chytře. Dobrá taktika a rozvržení sil ti můžou pomoci porazit na první pohled silnějšího soupeře. I maličkost může rozhodnout o vítězství. Máš přece natrénováno, tak se nikdy nevzdávej.

TT7
PROHRA
Nauč se přijmout porážku a uznat, že je soupeř lepší. Pouč se z chyb, proč tvůj tým prohrál a v novém zápase nedělej ty samé chyby. Chybu se snaž v první řadě hledat u sebe a ne u druhých.

TT8
RESPEKT
I když máš talent nebo sílu svého týmu, tak se nikdy nad nikoho nepovyšuj. Vždy chovej respekt k druhým. Nikdy nevíš, kdy se objeví někdo s větším talentem nebo větší týmovou sílou než máš ty a tvůj tým.

TT9
FAIR PLAY
Vítězství dosažené proti pravidlům do sportovního prostředí nepatří. Pouze férová hra (fair play) vítězí. Nikdy se neobracej k druhým zády, potřebují-li tvou pomoc. Nikdy nevíš, kdy budeš potřebovat pomoct ty.

TT10
PŘÁTELSTVÍ
Poznáš-li díky sportu skutečného přítele, tak dělej vše pro to, abys ho nikdy neztratil. Díky přátelství nebudeš nikdy sám a všechny překážky překonáš snáz.

Společně jsme JEDEN SEŠÍVANÝ TÝM.

Komentáře

Přispívat do diskuze mohou jen přihlášení uživatelé.

V diskuzi není zatím žádný příspěvek

Aktualita

Zápis z týmové schůze
Zápis z týmové schůze 1.11.2019 1) Tréninky a zápasy Týmové tréninky i nadále zůstávají prioritou. Na základě docházky bude hlavní trenér určovat ...

Kalendář akcí

« 11 / 2019 »
Po Út St Čt So Ne
     1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 1415 1617
18 19 20 21 2223 24
25 2627 2829 30 
Nejbližší akceTento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Panska moda na Zoot.cz