TRÉNINKY, ZÁPASY, KOMUNIKACE atd. - nová sezóna 2019/2020

publikováno 23.08.2019

TRÉNINKY, ZÁPASY, KOMUNIKACE a DALŠÍ POKYNY v nové hokejové sezóně 2019/2020

1) Tréninkové dny

Hlavními tréninkovými dny jsou úterý a čtvrtek. Dále budou tréninky v pondělí navečer, když nebude domácí zápas A týmu a pak také v pátek odpoledne. Občas se může objevit i nějaký víkendový trénink dle obsazenosti ledové plochy.

2) Suchá příprava

Suchý trénink bude doplňkově na zimním stadionu v podobě střelnice, fotbálku atd. (přesný den bude teprve stanoven a tento trénink bude navazovat na ledovou plochu). Od středy 18.9. budou pravidelné tréninky v podobě kruhového kondiční tréninku a rozvoje pohybových dovedností (jedná se o trénink podobný suché přípravě na soustředění v Boskovicích). Místem konání nebude zimní stadion, ale taneční studio na adrese Moskevská 61, Praha - Vršovice (u zastávky tram Koh-i-noor).

3) Tréninková morálka

Klubové tréninky jsou na prvním místě a budeme vyžadovat maximální možnou účast. Dobruslování nikomu nezakazujeme, ale bylo by dobré konzultovat tréninky nad rámec těch klubových s hlavním trenérem Adamem Tomáškem.

4) Hlášení na tréninky

Je velice důležité se poctivě hlásit na každý trénink. Kluci budou vždy v tréninku rozděleny na červené a bílé dresy, takže trenér potřebuje znát přesný počet na každém tréninku. Tomuto prosím věnujte zvýšenou pozornost. Je to v zájmu všech kluků a také pro kvalitní práci a přípravu trenérů.

5) Omlouvání z tréninků

Pokud je někdo nemocný, na škole v přírodě apod., tak prosím nepište, že nepřijdete do komentářů. Poté se všem odesílá email. Když pak chodí hodně takovýchto emailů, tak se snadno přehlédne důležité sdělení. Stačí vyplňovat políčka "Přijdu" nebo "Nepřijdu". V případě delší absence pošlete zprávu trenérovi viz. Realizační tým.

6) Týmová komunikace

Všechny hlavní změny, novinky, nominace na zápasy, tréninky atd. budou probíhat na tomto webu. Ryhlé a nečekané změny budou komunikovány ve WhatsApp skupině, kterou má na starosti Míša Ambrusová. Tato aplikace je zdarma ke stažení v každém chytrém telefonu. Kdo v této WhatsApp skupině není, tak prosím kontaktujte Míšu na tel. 604 472 449, aby vás do skupiny přidala.

Pozn.: Dále informujeme, že v průběhu roku dojde ke změně. HC Slavia Praha zakoupila nový informační systém, na který brzy přejdeme. Budete včas informováni!

7) Zápasy a turnaje

Září bude "rozjezdové", ale od října bude každý víkend nějaký turnaj nebo přípravný zápas. Záleží pouze na vás jak bude své dítě přihlašovat. Na prvním místě jsou opět klubové zápasy a ne různé ligy, výběry apod. Nominace na všechny turnaje a zápasy dělá hlavní trenér a nikdo jiný. Nominace budou zveřejněny nejpozději ve čtvrtek před aktuálním víkendem. Na některé větší turnaje budou nominace dřív i s ohledem na ubytování, dopravu apod.

8) Šatna

Od této seźony budou mít kluci svou vlastní šatnu a to číslo 1, která je hned pod schody. Kompletní hokejová výstroj tedy může zůstávat na zimním stadionu. V šatně budou připraveny jmenovky na jednotlivých místech. Pokud se kluci mezi sebou dohodnou, tak samozřejmě záleží na nich, kdo vedle koho bude sedět. Poprvé se všichni v šatně sejdeme viz. bod 9. Šatna bude připravena k nastěhování, takže hokejové výstroje již můžete přivést sebou.

9) Týmová schůze

Ve čtvrtek 29.srpna v 18.00 hodin proběhne informační schůzka s rodiči. Je ve vašem zájmu se schůzky zúčastnit.

Realizační tým HC SLAVIA PRAHA ročník 2011