SUCHÁ PŘÍPRAVA 2019/2020

publikováno 19.09.2019

SUCHÁ PŘÍPRAVA pro sezónu 2019/2020

1) POVINNÝ TRÉNINK - ČTVRTEK

Vždy po čtvrtečním tréninku na ledě bude jedna skupina pokračovat na střelnici ve slávistickém centru mládeže a druhá skupina bude hrát fotbálek v horní tělocvičně (vchod od parkoviště). Rozdělení skupin určuje hlavní trenér.

Pozn.: Po tomto suchém tréninku již trenér děti neodvádí zpět do školy.

2) NEPOVINNÉ TRÉNINKY, ALE DOPORUČENÉ

STŘEDA

Téměř každou středu je suchý kondiční trénink na adrese: Moskevská 61, Praha 10 - Vršovice. Na prvním tréninku byly předvedeny jednotlivé aktivity, které tam budou probíhat tj. obratnost, rychlost, kondiční cvičení a "strečink" vhodný pro děti. Kapacita je 12 dětí v tréninku a bude vždy jen jedna skupina. Později prihlášení nad uvedenou kapacitu se tréninku nebudou účastnit. Za trénink je doporučen dobrovolný poplatek cca 50,- Kč/dítě. Na místě bude společná klubová "kasička".

Pozn.: První trénink ukázal, že někteří kluci mají s motorikou celkem problémy, takže by bylo dobré se těchto tréninků účastnit. Dále je důležité i ze strany rodiče se svým dítětem mluvit, že když mu něco nejde, tak je potřeba zabojovat a počáteční nezdar nevzdávat. Kolikrát jen motivace trenéra nestačí. Je dobré si vzpomenout na Sportovní desatero (viz. letní soustředění). Nově je toto desatero i na našem webu a také na nástěnce v šatně. Ta nejdůležitější hesla jsou pak v chodbě v naší šatně.

PONDĚLÍ nebo PÁTEK

Podle aktuálních rozpisů tréninků bude vždy minimálně 1x za měsíc společný bazén (začínáme v říjnu). Budeme chodit na Chodov do VS Jedenáctky, kde si vždy kluci zaplavou několik bazénů. Poté si zablbnou v divoké vodě, bublinkách, na tobogánu apod. v rámci aktivní regenerace. Na místě bude pokaždé trenérský dozor. Od rodiče stačí vždy ve stanovený čas (cca pozdější odpoledne) dítě přivést na plavečák. Kdo bude chtít z rodičů chodit s námi, tak je srdečně vítán. Vstup si každý hradí sám a pro dítě je to 80,- Kč/hodina. Při výšce nad 150 cm je vstup 100,- Kč/dítě.

Díky za poctivé přihlašování na webu.

Trenérský tým ročník 2011