Originál kolekce na Zoot.cz

Úvod

Zápis z týmové schůze

publikováno 03.11.2019

Zápis z týmové schůze 1.11.2019

1) Tréninky a zápasy

Týmové tréninky i nadále zůstávají prioritou. Na základě docházky bude hlavní trenér určovat nominace k zápasům. I když se nepodaří stihnout celý trénink, tak i část nebo následná suchá příprava má smysl.

Pozn. Hráči mimo ZŠ Eden, kteří nestíhají větší část týmových tréninků by měli tréninkovou morálku a případné náhrady v podobě dobruslování apod. vždy konzultovat s hlavním trenérem. Například víkendové tréninky a pak také pondělní nebo páteční, které jsou v pozdějších odpoledních hodinách (jsou to nepravidelné tréninky dle rozpisu), by měly být prioritou.

2) Brankáři

Od 4.11. platí pro všechny brankáře, že mohou jít jako hráči na trénink maximálně 1x týdně. Ideálně v pondělí nebo případně ve středu či v pátek pokud již ten den absolvovali brankářský trénink v rámci akademie s trenérem brankářů HC Slavia.

3) Škola ("Se sportem za vzděláním" dle hesla ZŠ Eden)

Zhruba 1x za dva týdny budou kluci trenérům předkládat žákovské knížky k náhlédnutí. Při výrazném zhoršení školních výsledků, nadměrnému množství poznámek atd. může hlavní trenér rozhodnout o nenominování daného hráče k zápasům.

4) Winter Classic 30.11.2019

Kompletní propozice jsou u turnaje v kalendáři. Vzhledem k tomu, že se jedá o "náš" turnaj, tak tímto žádáme rodiče o pomoc s následujícím:

- ROZHODČÍ - tatínci, kteří bruslí a mají základní znalosti hokejových pravidel (Josef Slanec)

- OBČERSTVENÍ DO KABINY - balené vody, ovoce (banány, pomeranče a hroznové víno), perníky/tatranky apod. do každé kabiny pro naše i hostující týmy (Aleš Hertl)

- ORGANIZAČNÍ PERSONÁL - zapisovatelé výsledků, doprovodný program a předávání cen (Míša Ambrusová)

- SPONZORSKÉ DARY - každý dle možností, jedná se o dárkové předměty, sladkosti apod. (Tomáš Herout)

Pozn. V závorce je uvedena kontaktní osoba, která má daný bod na starosti.

5) Vánoční pauza

Poslední turnaj bude v neděli 22.12 v Lounech. Pokud bude v rozpise pondělní trénink, tak na něm proběhne sranda utkání děti proti rodičům. Poté následuje vánoční pauza. Opět se bude trénovat po Novém roce dle rozpisu tréninků.

Realizační tým 2011

 

Komentáře

Přispívat do diskuze mohou jen přihlášení uživatelé.

V diskuzi není zatím žádný příspěvek

Aktualita

Zápis z týmové schůze
Zápis z týmové schůze 1.11.2019 1) Tréninky a zápasy Týmové tréninky i nadále zůstávají prioritou. Na základě docházky bude hlavní trenér určovat ...

Kalendář akcí

« 11 / 2019 »
Po Út St Čt So Ne
     1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 1415 1617
18 19 20 21 2223 24
25 2627 2829 30 
Nejbližší akce
Nejlevnější povinné ručení


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Panska moda na Zoot.cz