Ukázkový zápas o přestávce po 1/3 zápasu "A" Týmu

Ostatní - 22.09.2018 18:00 - 19:00

Tato akce se již konala

Ano, přijdu (19): frantisek11, Tobik, Bruno, Dominik11, Adam Bartoš, Jára, Attila, Oskar, Matej, Matyáš 23, Viktor, Vladislav, Sebik, Niki2011, sabča, Dominik, Leo Kielty, boldikri, Dalibor

Ne, nepřijdu (0): --

Vedení klubu nás požádalo o předvedení ukázkového zápasu o přestávce po první třetině zápasu "A" týmu. Jedná se o zápas s Kladnem kde bude hrát i Jágr. Nominaci podle přihlášených napíše trenér. Sraz nominovaných 10 minut před začátkem utkání tj. v 16:50. Trenér potom odvede děti do šaten, kde se připraví.